SLAGBORD, Karl Johan-stil, 1900-talets tidigare hälft.

191670. SLAGBORD, Karl Johan-stil, 1900-talets tidigare hälft.

Mahogny. Längd 87 cm hopfällt, 136 cm utfällt, bredd 68, höjd 76 cm.

Delvis omarbetat. Bordsytan ställvis blekt, smärre ytlig vattenskada, stötmärken, samt repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 492