MINIATYRMÅLNING, porträtt av en dam, 1800-tal.

191643. MINIATYRMÅLNING, porträtt av en dam, 1800-tal.

Förgylld metallram. Storlek 11,5 x 10 cm inklusive ram.

Spricka i målningen, liten nagg i glaset.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 488