SOFFBORD, runt med mässingsinsats, 1900-talets slut.

19163. SOFFBORD, runt med mässingsinsats, 1900-talets slut.

Soffbord med löstagbar skål i mässing.
Diameter ca 108, höjd 42 cm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 108, höjd 42 cm.

Slitage, repor.

Antal besök: 3 002