SÄNGBORD, Carl Malmsten, Bodafors.

191626. SÄNGBORD, Carl Malmsten, Bodafors.

Längd 39, bredd 59, höjd 61 cm.

Slitage, märken, repor. Smärre stötskador och färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 779