ROBERT HÖGFELDT. "Fet Tomte", litografi, signerad samt numrerad 6/50.

191583. ROBERT HÖGFELDT. "Fet Tomte", litografi, signerad samt numrerad 6/50.

Bildyta ca 18 x 25,5 cm.

Gulnad. Ej examinerad ur ram.

Robert Högfeldt (1894–1986)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta ca 18 x 25,5 cm.

Gulnad. Ej examinerad ur ram.

Robert Högfeldt (1894–1986)

Antal besök: 2 057