MARC BY MARC JACOBS, 2000-tal, axelbandsväska / handväska, "Type Workwear".

1915713. MARC BY MARC JACOBS, 2000-tal, axelbandsväska / handväska, "Type Workwear".

Skinn med detaljer i gulmetall. Väska ca 35 x 25 cm.

Slitage på skinn, märken, repor och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 871