SKÅP med hyllor, vitmålat, tidigt 1900-tal.

191514. SKÅP med hyllor, vitmålat, tidigt 1900-tal.

Längd 58, bredd 41.5, höjd 134 cm.

Bruksslitage. Repor och smärre stötmärken.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 982