ENRICO BAJ. Figur, blandteknik med collage på textil, signerad och numrerad 30/60.

191512. ENRICO BAJ. Figur, blandteknik med collage på textil, signerad och numrerad 30/60.

52 x 40 cm.

Oramad.

Enrico Baj (1924–2003)

Gör en kostnadsfri värdering!

52 x 40 cm.

Oramad.

Enrico Baj (1924–2003)

Antal besök: 983