KRISTALLKRONA, barockstil, 5-armad, 1940-tal.

191480. KRISTALLKRONA, barockstil, 5-armad, 1940-tal.

Mässingstomme behängd med slipade prismor. 7 ljuspunkter. Höjd 95 cm. Diameter 53 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 1 814