SKRIVBORD, ek, nyränessans, omkring 1900.

191438. SKRIVBORD, ek, nyränessans, omkring 1900.

Delvis läderklädd skiva. Längd 134, bredd 73, höjd 78 cm
Nyckel finns till hurts.

Slitage, märken, repor. Smärre skador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel finns till hurts.

Nycklar saknas.

Antal besök: 867