GLASÖGON, RAKKNIVAR, PIPA, 14 delar. 18/1900-tal.

191395. GLASÖGON, RAKKNIVAR, PIPA, 14 delar. 18/1900-tal.

11 glasögon
2 rakknivar
1 pipa, formad som en hand.

Slitage, anlupen, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

11 glasögon
2 rakknivar
1 pipa, formad som en hand.

Slitage, anlupen, skador.

Antal besök: 537