NETSUKE, JAPANSK NETSUKE AV EN LINDAD ORM, 1800-TAL.

1913715. NETSUKE, JAPANSK NETSUKE AV EN LINDAD ORM, 1800-TAL.

horn, med inläggningar ögon, signerad, 4cm
Från en engelsk privat samling.

Gott skick, färgning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gott skick, färgning.

Rushbrooks Auctioneers
Antal besök: 859