FARTYGSMODELL med ångmaskin, bemålat trä samt metall, 1920/30-tal.

191308. FARTYGSMODELL med ångmaskin, bemålat trä samt metall, 1920/30-tal.

Längd 83 cm.

Slitage. Skador samt lagningar. Vissa delar sitter löst. Skruvar saknas. Ångmaskin ej genomgången eller funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 83 cm.

Antal besök: 1 150