BYRÅ, Louis XV-stil, 1900-tal.

1912871. BYRÅ, Louis XV-stil, 1900-tal.

Stenskiva, svängda ben, längd ca. 117, bredd 52, höjd 90 cm.

Bruksslitage, skiva med nagg, sprickor, enstaka fanerskador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 452