BORDSLYSTRAR, 2+1 st, 1900-tal, KANDELABER, 1800-tal.

19126. BORDSLYSTRAR, 2+1 st, 1900-tal, KANDELABER, 1800-tal.

Högsta höjd 48 cm.

Slitage, enstaka prismor saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd 48 cm.

Antal besök: 948