GLAS, 15 st, "Kekkerit", Timo Sarpaneva, Iittala, 1900-talets andra hälft.

191226. GLAS, 15 st, "Kekkerit", Timo Sarpaneva, Iittala, 1900-talets andra hälft.

9 ölglas, höjd 14 cm.
6 vinglas, höjd 11 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

9 ölglas, höjd 14 cm.
6 vinglas, höjd 11 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 468