KAFFE & TESERVISDELAR, 34 delar. "Anemone", brun, Ulla Procope, Arabia.

191173. KAFFE & TESERVISDELAR, 34 delar. "Anemone", brun, Ulla Procope, Arabia.

13 kaffekoppar med fat,, 4 tekoppar med fat, 12 assietter, 2 mjölkkannor, 2 sockerskålar, tekanna,
5 udda kaffefat medföljer.

Slitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 udda kaffefat medföljer.

Slitage, nagg.

Antal besök: 7 589