GIDEON ERIKSSON, "Smörblommor". Olja på pannå. Signerad och daterad 88.

191143. GIDEON ERIKSSON, "Smörblommor". Olja på pannå. Signerad och daterad 88.

19 x 19 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

19 x 19 cm.

Antal besök: 809