LJUSSTAKE/ASKKOPP, i form av blomma, metall, 1900-tal.

1911390. LJUSSTAKE/ASKKOPP, i form av blomma, metall, 1900-tal.

Löstagbara blad 6 st, som är tänkta som askkopp med cigaretthållare runt en hållare för ljus.
Längd ca 25 cm
Höjd ca 11 cm.

Bruksslitage.

Längd ca 25 cm
Höjd ca 11 cm.

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 141