SVEN JONSON. Rödkrita.

SVEN JONSON. Rödkrita.
1911221. SVEN JONSON. Rödkrita.

"Komposition" Signerad och daterad -34. A tergo betitlad. 22,5x27 cm.

Mindre ytslitage.

Sven Jonson (1902–1981)

Tema

Auctionets samlade höstkvalitetsauktion

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Sven Jonson (1902–1981)

Tema

Antal besök: 783