PENNOR, 3 st, silver, 1900-tal.

191093. PENNOR, 3 st, silver, 1900-tal.

2 pennor för blyertsstift, svenska importstämplar, längd ca 8 - 11 cm.
Penna för bläckstift, Estländska stämplar, längd 16 cm.

Slitage, fläckar, gravyr. Minsta pennan troligen med utbytt topp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 940