PARTI SILVER, 15 delar, mestadels skedar, bland annat mockaskedar, "Carmen" GAB, 1800-1900-tal.
191084. PARTI SILVER, 15 delar, mestadels skedar, bland annat mockaskedar, "Carmen" GAB, 1800-1900-tal.
6 mockaskedar, "Carmen" GAB, längd 10 cm.
3 serveringsskedar, norskt mönster, norska stämplar, längd 13 - 17 cm.
2 serveringsskedar med schatull, stämplad med kattfot, längd 22 cm.
2 skedar, svenska, 1800-tal, längd ca 20 - 21 cm.
Sked, Lettland, längd 15,5 cm.
Fat, engelska stämplar, diameter 12 cm.