BYRÅ, Frankrike, 1900-tal.

191071. BYRÅ, Frankrike, 1900-tal.

Fanerad i flera träslag. 4 lådor. Draghandtag med handmålade porslinsplattor. Längd 102 cm, bredd 50 cm, höjd 85 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 739