Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
SVEN PERSSON. "Södra Öland" olja på duk, signerad o daterad Sven Persson -71.
191049. SVEN PERSSON. "Södra Öland" olja på duk, signerad o daterad Sven Persson -71.
46 X 64 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
46 X 64 cm.
Kalmar Auktionsverk
1 163