BUFFÈBORD, "Äpplet" 1920-tal.

BUFFÈBORD, "Äpplet" 1920-tal.
191047. BUFFÈBORD, "Äpplet" 1920-tal.

2 lådor med beslag och lås. Nyckel finnes. L 88 cm, B 47,5 cm, H 114 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 963