GRETE PRYTZ KITTELSEN. emaljerad form, " Lotus "1960-tal.

191039. GRETE PRYTZ KITTELSEN. emaljerad form, " Lotus "1960-tal.

Emalj, teak, 23 x 34 cm.

Mindre slitage.

Grete Prytz Kittelsen (1917–2010)

Gör en kostnadsfri värdering!

Emalj, teak, 23 x 34 cm.

Mindre slitage.

Antal besök: 1 016