BILLYKTOR, 8 st.

BILLYKTOR, 8 st.
1910025. BILLYKTOR, 8 st.

Lyktor med både vitt och rött glas, diameter ca 11 cm.

Bruksslitage, märken, repor, skador, glas saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
1910025. BILLYKTOR, 8 st.

Antal besök: 363