THURE WALLNER. Katt på jakt, olja på pannå, signerad.

190991. THURE WALLNER. Katt på jakt, olja på pannå, signerad.

ca 40 x 33 cm.

Thure Wallner (1888–1965)

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 40 x 33 cm.

Thure Wallner (1888–1965)

Antal besök: 3 748