MODELLBÅT, karack, trä, 1900-tal.

1909060. MODELLBÅT, karack, trä, 1900-tal.

Längd ca 34 cm. Bredd ca 28 cm.

Smärre slitage. Detaljer kan saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 050