MODELLBÅT, skonare, trä, 1900-tal.

1908972. MODELLBÅT, skonare, trä, 1900-tal.

Modell efter Bluenose-II. Längd ca 71 cm. Höjd ca 60 cm.

Smärre slitage. Detaljer kan saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 585