LJUSTER samt PASSARE, gjutjärn, 1800-tal.

190890. LJUSTER samt PASSARE, gjutjärn, 1800-tal.

Ljuster, längd 32, bredd 22cm.
Passare, längd 46, bredd 17cm.

Slitage. Rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Rost.

Antal besök: 589