SKÅL, lalique, signerad, 1900-tal.
190865. SKÅL, lalique, signerad, 1900-tal.
Diameter 10 cm, höjd 5 cm.
mini nagg.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter 10 cm, höjd 5 cm.
mini nagg.
Frufällans Auktionshus
393