SNURRFÅTÖLJER, ett par, Dux, 1970-tal.

190862. SNURRFÅTÖLJER, ett par, Dux, 1970-tal.

Stomme i bok. Ljusbrun skinnklädsel.

Bruksslitage, repor och märken på klädseln.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 638