Svend Aage Madsen, skrivbord i teak.

1908588. Svend Aage Madsen, skrivbord i teak.

Tillverkare: Sigurd Hansen. Danmark, 1960-tal. teak. HxBxD: 72x154x76cm.

Allvarliga tecken på ålder och användning, fläckar och repor. En låda saknas. Det finns ingen nyckel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 983