GUNNAR JOHNSSON. "Spansk tidningsförsäljare med fiskespö". Olja på pannå. Signerad.

19081. GUNNAR JOHNSSON. "Spansk tidningsförsäljare med fiskespö". Olja på pannå. Signerad.

91 x 61 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

91 x 61 cm.

Antal besök: 2 601