ANTHONY STRÜWER. Litografi. Signerad och numrerad 53/125.

190790. ANTHONY STRÜWER. Litografi. Signerad och numrerad 53/125.

Bildstorlek 53 x 73 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildstorlek 53 x 73 cm.

Antal besök: 4 236