BRASSET, med tillbehör, Danmark, 1970-tal.

190774. BRASSET, med tillbehör, Danmark, 1970-tal.

1 st Vedtunna, smide, diamater 43, höjd 30 cm
Med tillbehör och krok för upphängning.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 549