EVY LÅÅS. "Lejon", blyertsteckning. Signerad.

1907502. EVY LÅÅS. "Lejon", blyertsteckning. Signerad.

Bildyta ca 17 x 26 cm.

Bruksslitage. Ej examinerad ur ram. Något gulnad.

Evy Låås (1923–1999)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta ca 17 x 26 cm.

Evy Låås (1923–1999)

Antal besök: 616