PHILIPPE STARCK. STOL, "Eros", Kartell.

1906703. PHILIPPE STARCK. STOL, "Eros", Kartell.

Formgjuten genomskinlig plast, kromade ben. Bredd 62 cm.

Bruksslitage, repor.

Philippe Starck (Född 1949)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Philippe Starck (Född 1949)

Antal besök: 1 105