BYRÅ, teak, 1950/60-tal.

BYRÅ, teak, 1950/60-tal.
1906423. BYRÅ, teak, 1950/60-tal.

Höjd 85, bredd 82, djup 41 cm.

Smärre bruksslitage, någon liten fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 110