STRUTVAS, Art Nouveau, nysilver, 1900-talets början.

190626. STRUTVAS, Art Nouveau, nysilver, 1900-talets början.

Vas, glas, nysilver
Höjd 44 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas, glas, nysilver
Höjd 44 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 851