SOFFA, hörnmodell med schäslong, märk Bellus. 2000-tal.

19061. SOFFA, hörnmodell med schäslong, märk Bellus. 2000-tal.

Enligt uppgift köpt på My Home.
Längd 305 respektive 385 cm.
Djup ca 100.
Schäslongens djup ca 160 och dess bredd ca 120 cm.
Är delbar i sektioner.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 305 respektive 385 cm.
Djup ca 100.
Är delbar i sektioner.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 915