STOL, rotting med plyschklädd sits.

190590. STOL, rotting med plyschklädd sits.

Tidigt 1900-tal.

Slitage samt skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tidigt 1900-tal.

Slitage samt skador.

Antal besök: 674