SERVISDELAR, 17 delar, porslin, Berså, Zebra, Spisa Ribb, Blå Blom. 1900-tal.

190574. SERVISDELAR, 17 delar, porslin, Berså, Zebra, Spisa Ribb, Blå Blom. 1900-tal.

1 kopp med fat, Spisa Ribb, diameter kopp 8 cm.
1 kopp med fat, Zebra, diameter kopp 9,5 cm.
1 tekopp med fat, Berså, diameter kopp 8,5 cm
4 koppar med fat, Blå Blom, diameter kopp 9 cm.
1 moccakopp Blå Blom, diameter 6,5 cm.
1 kopp med fat, blå Gustavsberg, diameter kopp 8,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 785