SERVISDELAR, 49 st, Royal Copenhagen, Danmark.

190551. SERVISDELAR, 49 st, Royal Copenhagen, Danmark.

6 assietter, 9 uppläggningsfat/skålar, 3 mindre fat dia 15 cm, 6 mindre djupa dia 15 cm, 6 par kaffekoppar, 2 krämkoppar, 3 sockerskålar, 5 äggkoppar, 3 saltströare, 3 pepparströare, 2 vaser, gräddkanna.

olika sorter, bruksslitage, 1 st assiett medd nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 860