BORD, allmoge, tidigt 1900-tal.

190549. BORD, allmoge, tidigt 1900-tal.

Längd 94 cm. Bredd 58 cm. Höjd 74 cm.
Med infälld lucka i skiva. troligtvis använd för symaskin.

färgbortfall, flagnad färg, färgfläckar. Skador/stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 552