TAKLAMPA, DJ-Design.

TAKLAMPA, DJ-Design.
1905317. TAKLAMPA, DJ-Design.

Maritim design
Lampans höjd 32 cm, total höjd 110 cm, skärmens diameter 32 cm.

Gott skick, smärre slitage. Ej funktionstestad, funktionsgaranti lämnas ej.

Gör en kostnadsfri värdering!
1905317. TAKLAMPA, DJ-Design.

Maritim design

Antal besök: 847