STOLAR, två par, Jugend respektive Karl Johan-stil, 1900-tal.

190495. STOLAR, två par, Jugend respektive Karl Johan-stil, 1900-tal.

Stolar, jugend, ek.
Stolar, Karl Johan-stil, lyra.

Slitage, jugendstolarna något ostadiga.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stolar, jugend, ek.

Antal besök: 786