TRÄDGÅRDSSTOLAR, 4 st, gjutjärn, 1900-tal.

1904668. TRÄDGÅRDSSTOLAR, 4 st, gjutjärn, 1900-tal.

Målade. Genombruten dekor. Höjd ca 84 cm.

Slitage. Repor och märken. Färgbortfall. Rostangrepp. Något lösa delar. Bristningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 164