SIMON HENNINGSEN. Taklampa "Tivoli", Lyfa, Danmark 1960-tal.

1904510. SIMON HENNINGSEN. Taklampa "Tivoli", Lyfa, Danmark 1960-tal.

Höjd ca 32 cm.

Slitage, fläckar, förnickling med defekter.

Tema

Let there be light

Höjd ca 32 cm.

Tema

Let there be light

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Stockholm, Sverige
Placering
Hylla 16
Antal besök: 484

Andra intressanta föremål